One UI 6 Watch با هوش مصنوعی برای ساعت‌های سامسونگ معرفی شد

سامسونگ رابط کاربری One UI 6 Watch مبتنی‌بر WearOS 5 را برای ساعت‌های هوشمند خود معرفی کرد. مهم‌ترین شاخصه‌ی رابط کاربری جدید بهره‌مندی از قابلیت‌های هوش مصنوعی است.

به‌کمک ثبت فعالیت‌ها و اطلاعات سلامتی کاربر در Samsung Health، ساعت هوشمند سامسونگ مجهز به One UI 6 Watch می‌تواند نکات سلامتی شخصی‌سازی ‌شده و پیام‌های تشویقی را به کاربر ارائه کند.

samsung one ui 6 watch samsung health

Energy Score، ویژگی جدیدی در Samsung Health به‌شمار می‌رود و به شما کمک می‌کند وضعیت روزانه‌ی خود را بررسی کنید. این ویژگی برای پیشنهاد بهترین زمان ورزش‌کردن، چندین جنبه از سلامت و سبک زندگی شما را بررسی می‌کند؛ از جمله میانگین زمان خواب، ثبات زمان خواب و بیداری، تغییرات ضربان قلب هنگام خواب و بیداری ومیزان فعالیت روز قبل.

هوش مصنوعی سامسونگ می‌تواند براساس اهداف و سوابق سلامتی کاربر، به او نکات مشخصی را به‌منظور دستیابی به اهداف ورزشی روزانه و ماهانه ارائه دهد.

سامسونگ ادعا می‌کند که با کمک هوش مصنوعی، الگوریتم‌های خواب را بهبود بخشیده است تا اطلاعات و بینش‌ عمیق‌تری ارائه دهد. ویژگی Sleep Insights تحلیل دقیق‌تر و جامع‌تری از کیفیت خواب شما ارائه می‌دهد. این ویژگی اطلاعاتی مانند حرکت در هنگام خواب، زمان تأخیر به‌خواب‌رفتن، ضربان قلب و میزان تنفس را شناسایی و تحلیل می‌کند.

One UI 6 Watch قابلیت‌های ویژه‌ای برای دوچرخه‌سواران و دوندگان دارد که اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را به آن‌ها ارائه می‌کند. ویژگی Workout Routine می‌تواند تمام تمرین‌های کاربر را در طول روز شناسایی و اطلاعات هر تمرین را جداگانه ثبت کند.

او اس 18 1
نوشته قبلی

هوش مصنوعی iOS 18 توجه ویژه‌ای به حریم خصوصی خواهد داشت

نوشته بعدی

دردسر جدید سامسونگ؛ تشعشعات رادیواکتیو ۲ نفر را راهی بیمارستان کرد

17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سیزده =

سبد خرید
ورود به حساب کاربری

یا

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید