طراحی متفاوت باعث جلوگیری از داغ شدن آیفون ۱۶ میشود؟

زمانی‌که سری آیفون ۱۵ عرضه شده بود، بسیاری از کاربران از داغ‌شدن گوشی‌های خود هنگام شارژ یا حین انجام کارهای طولانی شکایت کردند. اپل در ابتدا تلاش کرد تا این مشکل را کم‌اهمیت جلوه دهد؛ اما در‌نهایت اعلام کرد که قصد دارد با به‌روزرسانی نرم‌افزاری مشکل داغی گوشی‌ها را حل کند.

هنوز برخی از کاربران سری آیفون ۱۵ از گرمای زیاد گوشی‌‌ آیفون خود شاکی هستند. با‌این‌حال، خوشبختانه اپل این مسئله را جدی گرفته و مصمم است که درصدد رفع آن برآید تا در آیفون ۱۶ با چنین مشکلی مواجه نشود.

افشاگری به‌ نام Majin Bu تصاویری از باتری‌ای فاش کرد که ازنظر شکل و اندازه مشابه باتری آیفون ۱۵ است و احتمالاً اپل از آن در سری آیفون ۱۶ استفاده خواهد کرد.

iphone 16 battery leak

تفاوتی که باتری احتمالی آیفون ۱۶ با باتری‌های بیشتر گوشی‌های هوشمند دارد، این است که اطراف آن از فلز پوشیده شده. این در‌ حالی است که معمولاً اطراف باتری‌های گوشی‌های هوشمند را با فویل مشکی می‌پوشانند که کمک زیادی به دفع گرما نمی‌کند.

ممکن است محفظه فلزی بتواند با مدیریت بهتر گرما از داغ‌شدن باتری جلوگیری کند. ظرفیت باتری به ۳٬۵۹۷ میلی‌آمپر‌ساعت می‌رسد و کمی بزرگ‌تر از باتری ۳٬۳۶۷ میلی‌آمپرساعتی آیفون ۱۵ است.

نوشته قبلی

مدل‌های دوم، سوم و چهارم کنسول MSI Claw در راهند

نوشته بعدی

در آستانه رونمایی iOS 18 جزئیات جدیدی از کنترل سنتر بازطراحی‌شده آیفون لو رفت

او اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 12 =

سبد خرید
ورود به حساب کاربری

یا

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید