aghsat 2
[rook_aghsati_page]

وقت دهی برای فروش اقساطی

با توجه به محدودیت در فروش اقساط در طول روز و حجم زیاد متقاضیان و سهولت و صرفه جویی در زمان, فروش اقساطی را به صورت ساعات مشخص شده برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا زمان معیین شده اقساط شما انجام شود و زمان خودتون رو از دست ندید..

برای وقت دهی اقساط تماس بگیرید.

در حال حاضر تمامی وقت ها پُر است.

قوانین

Asset 2

قوانین

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ های رُک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و تابع قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در آینده در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود. استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

قوانین و تبصره ها

ماده اول

حضور شخص وام گیرنده در فروشگاه الزامی است.


تبصره اول : اشخاص حقیقی و حقوقی حق عضویت یا استفاده از سرویس‌ها را دارند .


تبصره دوم : مشخصات کاربران شما در سامانه محفوظ است و سامانه هیچ گونه استفاده ابزاری از اطلاعات شما نخواهد کرد و در اختیار سایر کسب و کارها قرار نخواهد داد .


ماده دوم

افراد بالای ۲۵ سال و زیر ۷۰ سال امکان عضویت و انجام معامله (خرید) را دارند .


تبصره : رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص نداریم .


ماده سوم

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل از طرف ما به کاربر نرسد و یا سرویس درخواست شده با مشکل مواجه شود، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین ما مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز نداریم .


ماده چهارم

چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد .


ماده پنجم

درخواست کننده وام، نباید ممنوع المعامله بوده و یا بدهی بانکی و سایر موانع برای خرید داشته باشد. چرا که مطابق با قوانین سامانه ، متقاضیان از طریق بانک مرکزی اعتبارسنجی می‌شوند. بدین ترتیب متقاضی درخواست وام می‌پذیرد که وامسی وضعیت مالی متقاضی را استعلام نماید و در صورت محرز شدن وضعیت مالی، وامسی اقدام به رد و یا قبول درخواست می‌نماید. این استعلام برای وامسی محرمانه تلقی شده و در اختیار غیر قرار نخواهد گرفت.


ماده ششم

تضامین دریافت شده به هیج عنوان قابل تغییر و یا جایگزین و یا ابطال نخواهند شد و شخص متقاضی کلیه دعوی حقوقی خود را از طریق ما پیگیری خواهد نمود.

شرایط اختصاصی خرید اقساطی

Asset 2۰

شرایط اختصاصی خرید اقساطی

شرایط اختصاصی خرید اقساطی رُک
۱- حداقل سن دریافت وام ۲۵ سال تمام می‌باشد
۲- داشتن شناسنامه و کارت ملی جدید
۳- داشتن دسته چک صیادی جدید (بنفش رنگ)
۴- مالکیت حداقل یک خط تلفن همراه
۵- اثبات محل سکونت با کد پستی و شماره تلفن ثابت
۶- داشتن سابقه مثبت عملکرد در بانک مرکزی
۷- اثبات خرید کالا (خرید با فاکتور)
۸- میزان پیش پرداخت حداقل ۴۰ درصد
۹- استفاده از وام برای همه استان های کشور

Asset 2۰

مدارک مورد نیاز و اسناد

مدارک مورد نیاز و اسناد

۱ .۴۰ درصد پیش پرداخت

۲ .کارت ملی هوشمند

۳ .دسته چک صیادی جدید (بنفش رنگ)

۴ .پرینت فرم ثبت نام سامانه ثنا

مبلغ و تعداد چک

aghsat 1

تصویر نمونه چک

Asset 5

تکمیل فرایند و اعتبار سنجی

تکمیل فرایند و اعتبار سنجی


پس از تکمیل مدارک اولین مرحله اعتبار سنجی متقاضی میباشد که توی فروشگاه به صورت حضوری انجام میشود. بعد از تعیین میزان اعتبار برای خرید کالای اقساطی، طبق مقررات بانکی کشور لازم است رفتار اعتباری متقاضی از طریق سامانه بانکی کشور اعتبارسنجی گردد.در این مرحله یک امتیاز تا عدد ۱۰۰۰ بسته به خوش حسابی متقاضی خرید در سامانه بانکی تخصیص می‌یابد. میزان مبلغ درخواستی متناسب با این امتیاز از سوی رُک تعیین می‌گردد.

سبد خرید
ورود به حساب کاربری

یا

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید