ورت‌کردن آسان بازی‌های ویندوز را به مک، آیپد و آیفون

اپل ابزار Game Porting Toolkit 2 را معرفی کرد که از برخی از پرتقاضاترین درخواست‌های توسعه‌دهندگان پشتیبانی می‌کند. ابزار جدید اپل پورت‌کردن بازی‌های ویندوز را به مک، آیفون و آیپد آسان‌تر می‌کند. سال گذشته، اپل از نسخه‌ی اول ابزار Game Porting Toolkit برای کمک به توسعه‌دهندگان برای پورت‌کردن بازی‌هایشان به مک رونمایی کرد.

Game Porting Toolkit 2 با بازی‌های ویندوز سازگاری بهتری دارد و قابلیت کدنویسی و رفع باگ و به‌روزرسانی‌های Xcode که کد و سایه‌زن‌های بازی را در تمامی دستگاه‌ها یکپارچه می‌کند، به‌همراه دارد. اپل برای کمک به توسعه‌دهندگان در انتقال بازی‌هایشان به مک راهنمایی‌های بیشتری ارائه می‌کند.

با ابزار جدید اپل، توسعه‌دهنده‌ها می‌توانند وضعیت اجرای بازی‌هایشان روی تراشه‌های این شرکت را بررسی کنند. ابزار Game Porting Toolkit 2 به توسعه‌دهنده‌ها امکان می‌دهد تا پیش‌ از ایجاد هرگونه تغییری، نسخه‌ی ویندوز بازی‌هایشان را نیز بر بستر محیطی ویژه، روی تراشه‌های اپل اجرا کنند.

پشتیبانی از رهگیری پرتو و مجموعه‌ دستورالعمل‌های AVX2 و گرافیک بهبودیافته و سازگاری محاسباتی بیشتر از جمله قابلیت‌های Game Porting Toolkit 2 محسوب می‌شوند.

مصنوعی اپل
نوشته قبلی

برای دسترسی به پیش‌نمایش هوش مصنوعی اپل باید در لیست انتظار بمانید

نوشته بعدی

طراحی اولین گوشی برند اقتصادی ناتینگ CMF فاش شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 3 =

سبد خرید
ورود به حساب کاربری

یا

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید