ChatGPT وارد آیفون شد

اپل در کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان (WWDC 2024) خود، از ادغام ChatGPT با دستیار صوتی سیری و سایر اپلیکیشن‌های خود خبر داد. این قابلیت با بهره‌گیری از مدل‌های قدرتمند هوش مصنوعی ازجمله GPT-4، تجربه‌ی جدیدی را برای کاربران به‌ارمغان خواهد آورد.

به گفته‌ی اپل، سیری قادر خواهد بود در مواقع لزوم از تخصص ChatGPT بهره ببرد. برای مثال، اگر بخواهید با استفاده از برخی مواد اولیه‌ی موجود در باغچه‌ی خود، برای مهمانی شام ایده‌ دریافت کنید. کافی است از سیری سؤال بپرسید و این دستیار صوتی با اجازه‌ی شما به‌طور خودکار درخواست را به ChatGPT ارسال خواهد کرد.

اکنون هنگام درخواست از سیری، امکان گنجاندن تصاویر در کنار سؤالاتی که از ChatGPT می‌پرسید وجود دارد. همچنین می‌توانید سؤالات مرتبط با اسناد و فایل‌های PDF خود را مطرح کنید. اپل ChatGPT را در بسیاری از ابزارهای مرتبط با نوشتن متن ادغام کرده است. به‌نوشته‌ی تک‌کرانچ، این ویژگی به شما اجازه می‌دهد با کمک ChatGPT، محتوا و حتی تصاویر موردنیازتان را تولید کنید یا ایده‌ی اولیه‌‌ی خود را به هوش مصنوعی بسپارید و نسخه‌ی ویراش‌شده یا نسخه‌ی متفاوتی از آن دریافت کنید.

ادغام ChatGPT با سیری و سایر اپلیکیشن‌های اپل در سال جاری به iOS 18، iPadOS 18 و macOS راه پیدا خواهند کرد. این قابلیت به‌صورت رایگان و بدون‌نیاز به ساخت حساب کاربری ChatGPT در دسترس خواهد بود. البته مشترکین پلن‌های پریمیوم چت‌بات OpenAI می‌توانند به ویژگی‌های پولی این سرویس که درون سیری و سایر اپلیکیشن‌های اپل ارائه می‌شوند، دسترسی داشته باشند.

مصنوعی
نوشته قبلی

اپل هوشمندترین نسخه دستیار سیری را رونمایی کرد

نوشته بعدی

اپل از جن‌موجی رونمایی کرد

موجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − نه =

سبد خرید
ورود به حساب کاربری

یا

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید