دو مدیر ارشد شیائومی به‌دلیل رشوه‌خواری و فساد اخراج شدند

شیائومی با اخراج دو مدیر ارشد منطقه‌ای در بخش تجارت بین‌الملل در برابر فساد ایستاد. چن بینگسو، مدیر ارشد سابق منطقه‌ی آمریکای لاتین، متهم به دریافت رشوه، پذیرش هدایای گران‌قیمت و سرگرمی‌های مجلل شد.

اوون، مدیر ارشد منطقه‌ی اروپای غربی بود که به‌دلیل معاملات برون‌سپاری ساختگی با مبالغ بسیار قابل‌ توجه اخراج شد. اوون و بینگسو از مدیران کلیدی در زمینه‌ی توسعه‌ی شیائومی در خارج از چین به‌شمار می‌رفتند.

بینگسو اختیار سهام خود را از دست داده و موظف است ضررهای مالی وارده به شیائومی را جبران کند. شیائومی اقدامات قانونی را علیه نیز اوون آغاز کرد و قصد دارد هم اتهامات جنایی و هم خسارت‌های مدنی را پیگیری کند.

شیائومی اکنون درحال مبارزه با شرکت‌های ابرقدرت مانند سامسونگ و اپل است تا بتواند بر بازار اروپا و آمریکای لاتین تسلط یابد؛ بنابراین اخراج دو مدیر ارشد در دو منطقه‌ی کلیدی باعث می‌شود پیشرفت شیائومی تا حدودی مختل شود.

شیائومی در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۴ حدود ۵٫۳ میلیون دستگاه را روانه‌ی بازار آمریکای لاتین کرد و ۱۵٫۳ درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داد. این شرکت توانست در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۴ حدود ۱۶ درصد سهم بازار در اروپا را از آن‌ِ خود کند و جایگاه سوم را به‌دست آورد.

تاپ
نوشته قبلی

ایسوس مدل سفارشی گرافیک RTX 4060 و RTX 4070 را برای کامپیوترهای کوچک معرفی کرد

نوشته بعدی

ردمی ۱۲ و ردمی نوت ۱۲ پرو ۴G آپدیت امنیتی جدید دریافت کردند

1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یک =

سبد خرید
ورود به حساب کاربری

یا

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید