ساعت‌های سامسونگ به‌زودی قابلیت پایش سلامت اعضای خانواده را فعال میکند

درحالی‌که فاصله‌ی زیادی تا رویداد گلکسی آنپکد و رونمایی از محصولات جدید سامسونگ باقی نمانده است، به نظر می‌رسد که سامسونگ با ارائه‌ی قابلیتی جدید در ساعت‌های خود، پایش سلامت اعضای خانواده را ممکن خواهد کرد.

طبق بررسی Android Authority، کدی در آخرین نسخه از اپلیکیشن Samsung Health مشاهده شده که نشان می‌دهد سامسونگ در حال توسعه‌ی قابلیتی برای اشتراک‌گذاری داده‌های سلامت اعضای خانواده از طریق ساعت‌های هوشمند است.

قابلیت جدید اپلیکیشن Samsung Health از طریق سامسونگ اکانت، امکان اشتراک‌گذاری و نظارت بر داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط ساعت هوشمند فرزندان یا دیگر اعضای خانواده را فراهم می‌کند.

دسترسی به داده‌های سلامتی کودکان، تنها از طریق رضایت سرپرست آن‌ها ممکن خواهد بود. اعضای خانواده می‌توانند در هر زمان اشتراک‌گذاری داده‌ها را متوقف یا تعیین کنند که چه نوع داده و چه مقدار از آن به اشتراک گذاشته شود. همچنین امکان پیش‌نمایش داده‌های به‌اشتراک‌گذاشته‌شده نیز وجود دارد.

این احتمال وجود دارد که قابلیت مورد بحث برای مدت محدودی صرفاً در انحصار سری جدید از ساعت‌ هوشمند سامسونگ قرار گیرد و سپس برای مدل‌های قدیمی‌تر منتشر شود.

نوشته قبلی

ریلمی گوشی میان‌رده بعدی‌اش را «نخستین کمرافون حرفه‌ای هوش مصنوعی» معرفی میکند

نوشته بعدی

نمایشگر پیکسل ۹ احتمالاً از پنل OLED گلکسی S24 بهتر خواهد بود

پیکسل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =

سبد خرید
ورود به حساب کاربری

یا

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید